INDEXPARAFIASTRONA GŁÓWNAOGŁOSZENIA PARAFIALNEINTENCJE MSZALNEWSKAZANIA LITURGICZNEGAZETA PARAFIALNAHISTORIA PARAFIIHISTORIA NA FOTOGRAFIIGRUPY PARAFIALNEAKCJA KATOLICKAKSMMINISTRANCIRÓŻE RÓŻAŃCOWEINNE GRUPYMUZYKA W PARAFIIDLA DUCHAŻYCIE KOŚCIOŁASERCE BOŻEZIARNO SŁOWAKALENDARZ LITURGICZNYLINKI RELIGIJNE

http://www.ak.przemyska.pl/foto/logo%20DIAK.jpg

http://www.ksmap.pl/static/img/logo.jpg


WYDARZENIA PARAFIALNE:  2007 - 2008/1 - 2008/2 - 2009 - 2010 - 2011 - 2012 - 2013 - 2014


OGŁOSZENIA PARAFIALNE


Łęki Dukielskie 2014-07-20

                                  XVI NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Jezus w dzisiejszą niedzielę przemawia do nas w przypowieściach, których treść wspaniale wpisuje się w obecną porę roku. W naszych codziennych spotkaniach z bliźnimi pamiętajmy, że w każdym człowieku jest zasiane dobre i złe ziarno. Próbujmy zatem, poddając się Bożemu prowadzeniu, zawsze zauważać dobro w drugim człowieku i dziękować za nie.


W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM: ŚWIĘTY NA KAŻDY DZIEŃ>>


SPRAWY PARAFIALNE

  1. Dzisiaj i w najbliższych dniach kolejna zbiórka ofiar na cele parafialne i sprzątanie kościoła.

  2. Od środy proszę o pomoc przy odbieraniu kostki ze wschodniej strony kościoła i odsłonięcie ścian celem osuszenia. W środę z rejonu VII, w czwartek z rejonu VIII i w piątek z rejonu IX od godz. 800.

  3. W przyszłą niedzielę będziemy modlić się w intencjach kierowców i po Mszach św. będzie poświęcenie pojazdów mechanicznych. Ofiary przy tej okazji składane przeznaczone są na pomoc misjonarzom w zakupie potrzebnych środków do transportu.

  4. W przyszłą niedzielę przed sumą proszę aby różaniec prowadziła róża św. Marii Magdaleny /Krystyna Łajdanowicz/.

  5. W przyszłą niedzielę po sumie proszę komitetowych i grupę gospodarczą na spotkanie w sprawie inwestycji parafialnych w tym roku.

 

www.stowledkidukielskie.dukla.org        2012           webmaster: kychen