INDEXPARAFIASTRONA GŁÓWNAOGŁOSZENIA PARAFIALNEINTENCJE MSZALNEWSKAZANIA LITURGICZNEGAZETA PARAFIALNAHISTORIA PARAFIIHISTORIA NA FOTOGRAFIIGRUPY PARAFIALNEAKCJA KATOLICKAKSMMINISTRANCIRÓŻE RÓŻAŃCOWEINNE GRUPYMUZYKA W PARAFIIDLA DUCHAŻYCIE KOŚCIOŁASERCE BOŻEZIARNO SŁOWAKALENDARZ LITURGICZNYLINKI RELIGIJNE

http://www.ak.przemyska.pl/foto/logo%20DIAK.jpg

http://www.ksmap.pl/static/img/logo.jpg


WYDARZENIA PARAFIALNE:  2007 - 2008/1 - 2008/2 - 2009 - 2010 - 2011 - 2012 - 2013 - 2014


OGŁOSZENIA PARAFIALNE


Łęki Dukielskie 2014-10-19

                                  XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. Dzisiejsza niedziela Misyjna, rozpoczyna Tydzień Misyjny. Przeżywamy go co roku, począwszy właśnie od trzeciej niedzieli miesiąca października.

 2. Trwa miesiąc październik, a co się z tym wiąże, w naszym kościele są odprawiane nabożeństwa październikowe, podczas których wspólnie odmawiamy i rozważamy tajemnice różańcowe. Ta prosta modlitwa jest bardzo głęboka w swej wymowie i może nam pomóc w rozwiązaniu wielu trudnych sytuacji, w zrozumieniu przeżywanych problemów i pokonaniu napotykanych trudności w życiu rodzinnym, szkolnym czy zawodowym. Serdecznie zachęcamy do udziału w tych nabożeństwach codziennie o godz.… Niech nikogo nie zabraknie na modlitwie za wstawiennictwem naszej najlepszej Matki. Zapraszamy również tych, którzy do tej pory jeszcze nigdy w tym nabożeństwie nie uczestniczyli. Nie wstydźmy się tego, lecz miejmy odwagę przyjść po raz pierwszy.

 3. We wtorek, 22 października, przypada 66. rocznica śmierci sługi Bożego kardynała Augusta Hlonda, wielkiego Prymasa Polski w trudnych latach 1926-1948. Jego wielką troską był naród i Kościół nie tylko w ojczyźnie, ale także rodacy wyjeżdżający w świat za chlebem. Aby na wychodźstwie nie ginęły polskie dusze, powołał specjalne zgromadzenie zakonne: Towarzystwo Chrystusowe dla Polonii Zagranicznej. Przez wstawiennictwo sługi Bożego będziemy prosić Boga, aby i dziś wielkie rzesze Polaków poszukujących lepszego bytu nie zapomniały o wierze ojców i o własnej ojczyźnie.


W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM: ŚWIĘTY NA KAŻDY DZIEŃ>>


SPRAWY PARAFIALNE:

 1. Dziękuję młodzieży za zbiórkę ofiar na rzecz naszej Aleksandry. Bóg zapłać!

 2. Dziękuję za kwiaty do naszego kościoła Magdalenie i Marcinowi nowożeńcom.

 3. Dzisiaj w Rzymie beatyfikacja papieża Pawła VI.

 4. Dzisiaj rozpoczynamy tydzień misyjny i modlimy się w intencji misji, misjonarzy i taca mszalna jest na ten cel przeznaczona.

 5. Dzisiaj i w najbliższych dniach zbieramy ofiary na potrzeby świątyni i sprzątanie. cmentarz

 6. W pierwszy i drugi dzień listopada Msze św. będą o godz. 800, 1000 i 1200 Po ostatniej Mszy będzie procesja żałobna na cmentarz i modlitwy za zmarłych.

 7. Jutro na parkingu przy kościele od godz. 1445 będzie badanie kości pod katem wykrycia osteoporozy szczegóły są na plakacie w gablotce i na ulotkach. Badanie jest płatne 25,00 zł.

 8. Rodzice uczniów klasy 3 SP organizują zabawę andrzejkową dla dorosłych koszt 100,00 zł od pary. Cel jest szczytny bo na zieloną szkołę dla dzieci. Szczegóły na plakatach. Zapisy do 15 listopada.

Odmawianie Różańca w tygodniu
 

W środę spotkanie z wszystkimi przełożonymi Róż różańcowych

Październik jest miesiącem poświęconym modlitwie różańcowej. Zapraszam do wspólnej modlitwy.

 

data

dzień

klasa

róża różańcowa

20.10

Po

I G

Św. Teresy od Dzieciątka Jezus

Zofia Jakubczyk spotkanie

21.10

Wt

IIg G

Św. Maksymiliana Marii

Kolbego - Pietruś Zofia spotkanie

22.10

Śr

IIIa G

Św. Marii Magdaleny

Łajdanowicz Krystyna

23.10

Cz

IIIb G

Św. Stanisława Kostki

Czaja Czesława

24.10

Pi

4 SP

Św. Andrzeja Boboli

Wierdak Henryka

25.10

So

5 SP

Św. Antoniego

Kyc Maria spotkanie

26.10

Ni


 

ksiądz

 

www.stowledkidukielskie.dukla.org        2012           webmaster: kychen